Przeszukano 110 352 525 wypowiedzi na 4 057 forach

c-330 - pozostałe wpisy

Soruj: wg trafności wg daty

Re: Sprzedam wózek widłowy GPW z silnik.cC-330

Zanim kupi się wózek widłowy z jakimś silnikiem, warto poczytać porady na temat układu napędowego w wózkach: wynajem-podnosnikow-koszowych-lodz.blogspot.com/20

karta do kodak easy share c 330

witam, posiadam aparat kodak c 330 i kartę secure digital hama 256 MB chcialam kupic nowa wieksza karte. prosze o napisanie jaka to ma byc bo wiem ze nie wszystkie karty do kazdego aparatu pasuja. karta mysle zeby miala 2 lub 4 giga. czy lepsza jest wieksza czy mniejsza pojemnosc? i jeszcze

Re: OGŁOSZENIA - sprzedam ciągnik C-330

Ogłoszenia o sprzedaży proszę pisać w tym wątku jako odpowiedź: forum.gazeta.pl/forum/w,12540,94884344,0,Ogloszenia_sprzedaz.html Poza tym miejscem będą kasowane

Re: C-330

:) he he he :) to dobrze że wchodzą :) w takim wozidle mego dziadka mocniej złapiesz to dźwignia w ręku zostaje :P

Re: C-330

> :) he he he :) to dobrze że wchodzą :) > > w takim wozidle mego dziadka mocniej złapiesz to dźwignia w ręku zostaje :P jak się ma rence "po dziadku" który pół życia pracował w fabryce ptysia pod grójcem gdzie gołymi renkoma kapslowano butelki idące po taśmie to tak bywa w nowy

instrukcja do kodak c-330

Witam . Chciałabym zapytać czy nie ktoś z was instrukcji do kodaka c-330 .Chodzi mi o instrukcje oczywiście w jezyku polskim..może wiecie gdzie można ją znaleźć...będę wdzieczna za każde info :) Pozdrawiam sylwia

Re: Kodak C330 czy CX7430

albo coś inngo w okolicach 600zł, jednak bardzo mnie ciekawi ten c330

Re: Uszczelnienie chłodnicy

Musztarda. Kiedyś widziałem jak ktoś tym uszczelniał chłodnicę ursusa c330 i przez jakiś czas działało.

Re: Traktor

Jak kupować traktor to tylko http://sprzedajemy.pl/temat/ursus+c+330+sprzedam Ursus c330 :> Najlepszy !

Re: samochody służbowe jakie marki i modele

Star 28, Ursus C330 Ale nie wiem czy mogę polecić bo dymią jak diabli. Nie jestem pewien czy spełniają normę Euro 6.

Z BMW na Ursusy C 330

Panowie..za kare powinniscie przesiasc sie ze swoich eleganckich i wypasionych limuzyn na C330 (Ursus). Co za kompromitacja.

Re: Nowe obrusy

Zobacz sobie tutaj do sklepu internetowego www.168.pl/JADALNIA,c,330 mają duży wybór takich obrusów i w konkurencyjnych cenach

Re: Nowe obrusy

Zobacz sobie tutaj do sklepu internetowego www.168.pl/JADALNIA,c,330 mają duży wybór takich obrusów

Re: karta do kodak easy share c 330

1. jeśli chcesz kartę większą niż 1GB, kup sobie nowy aparat. tzn. coś na czasie. ten jest stary, prymitywny i większych nie obsługuje. tak, stary, 5 lat w fotografii cyfrowej to prawie wieczność. 2. dwie mniejsze karty mają tę przewagę nad jedną większą, że jak coś się stanie z jedną, będzie jesz

Re: Ursus C-330

Sprzedajesz czy kupujesz? Mam dwie sztuki do opchnięcia. Okazyjnie, tanio. Prosto z fabryki. Ale papiery sam musisz dorobić..

Re: OT - Reklama Ursusa

Oj tak, to są dobre wozy :p C-330, który pojawia się w stodole czas temu wyciągnął mnie z torfowiska. Człowiek przyjechał, nie przywitał się, ale uratował. Na koniec dał reprymendę 'Po co tu wjeżdżata? Tylko sie wjebujeta i trza palić traktor w niedzielę'. Znaczy nie byłem pierwszy :)

Nie rozumiem pytania.

Co to są wymagania "minimalne"? Jak trzeba to na Ursusa C330 wsiądę i pojadę... czy innym Cienkocienko. Nie ma czegoś takiego jak "absolutne minimum". Może jedynie, dla zasady (obiecałem to sobie dawno temu), w malucha bym nie wsiadł. Nie ma też "rozsądne minimum", bo pewnie bym na wakacjach jakimś

Olympus X710 czy Kodak C330?

Który lepszy? Do zdjęć rodzinnych, wakacyjnych, imprezowych, do publikacji w necie. Takie tam różne, nie profesjonalne. Poczytałam tutaj różne wątki, pogrzebałam trochę w sieci, biorąc pod uwagę ceny produktów wyszły mi te dwa. Który z nich polecacie? -- ...błogosław forum dyskusyjne...

Re: Malarstwa troche cz. 7....

https://scontent-atl3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/1453414_678450682188974_606127502_n.jpg?oh=80be5e50d9024b595c3c330b326a5cfa&oe=5708FBC3

Re: Chodzi o te "terenowke".

no a czym qrna maja jezdzic ursusem c-330, zaporozcem, wolga? -- You should never trust a Mexican!

Re: Portretry kobiece..cd.3

https://scontent-atl3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/10959911_916152335085473_3551795249520902441_n.jpg?oh=210c330e467511b349144f8164749e6b&oe=5715BB85 -- Me forum -

Re: Olympus X710 czy Kodak C330?

w tym rzecz że nie bardzo się znam na tym wszystkim, potrzebuję rady kogoś kto jest bardziej obeznany w temacie i powie np: "kodak to szmelc, lepszy canon..." jeszcze zastanawiam sie nad canonem A410. no i nie chce przeznaczyc na to wiecej niz 600 pln, wiec tez jest to jakies ograniczen

Re: Olympus X710 czy Kodak C330?

my sie nie znamy na takich rzeczach. Idź do sklepu i porównaj. ja mogę napisać tyle że bym nigdy KOdaka nie kupił, a za ta cene wybrałbym coś z mniejsza liczbą pixeli, a lepszymi innymi rzeczami. Np. Canon A510, A410, A60, A70, A75, G2/G3, S50 albo Olympus mju mini albo Nikon 4600

Re: Sprzedam wózek widłowy GPW z silnik.cC-330

Skupujemy samochody za gotówkę, PŁACIMY NAJLEPIEJ, Zamieniamy na fabrycznie nowe wszystkich marek i typów lub też używane za doplatą lub uzupełniamy cenę kredytem, Spłacamy kredyty samochodowe, Zamieniamy na tańsze i odwrotnie droższe, Mniejsze na większe i odwrotnie, Samochody krajowe i z import

Re: W kwestii formalnej

Czyli jednak dyskutujemy nie o samej blokadzie tylko o zasadności protestu? Bo jeśli o samej blokadzie to chyba powinno być bez różnicy czy realizuje się ją przy pomocy 40-letniego Ursusa C330 czy nowego Fendta.

Re: Przypominam,

Klaro dlaczego od razu o przypominaniu podszczypywanie w https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0-9/11295619_10155568651715261_8652890425181975340_n.jpg?oh=4fb1b851484b0b805aa49626b4f3d5e6&oe=55C330BB tramwaju (link)

Re: Oczywiście nasz zaparcie ?

od 1 kwietnia,polecam moze ci pomoze: www.apteka-oliwna.pl/p7967,c330_334_367,alax+20+tabletek

Re: Wypadek na Grunwaldzie. Ranny motocyklista

A może lepiej zamiast pompować koła wodą pożyczyć gumy od Ursusa C-330?

Re: ocynkownia(polimex częstochowa)

Podobno miał być też na zdjęciu mistrz królik ale nie umiał się podpisać a w dodatku przyniósł swoje zdjęcie na tle stodoły w której stał ursus c-330

poszukuje

poszukuje firmy zajmującej sie bieżnikowaniem opon ciągnikowych (c 330 c 360) moj mail robep22@gmail.com

Co do dawkek napromieniowania:

To taki pogladowy obrazek: media.npr.org/assets/img/2013/11/27/radiation-exposure_final_2_custom-a69d480c330b8d77a7c99574c076d

Re: Przypominam,

sak.ral napisał: > > > Klaro > dlaczego od razu o przypominaniu > podszczypywanie w https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xat1/v/t1.0 > -9/11295619_10155568651715261_8652890425181975340_n.jpg?oh=4fb1b851484b0b805aa4 > 9626b4f3d5e6&oe=55C330BB tramwaju (link

przepłaciłeś :) w farmexpert zobacz:

przepłaciłeś :) proszę o konia z rzędem, gdyz ta pompa taniej jest tu: farmexpert.pl/pompa_hydrauliczna_podnosnik__do_ursus_c_330_import_produkt958.aspx -- Puchal - zawsze pozdrawiający

Dla poprawy nastroju

http://pozytywna.pl/media/thumbnail/3e/61/3e61b5c330a12d99dc3ea2f0795c04a9.jpg -- Bez Granic

Jestem realistą....

Na bycie "potęgą" szans nie było: duży biedny kraj rolniczy o przestarzałym przemyśle miałby nagle stać się potęgą? Mrzonki. A że spieprzono mnóstwo - to inna sprawa. Związki zawodowe + populistyczni politycy spowodowały że nie produkujemy ciągników rolniczych (ciekawe jak długo jeszcze poczciwe C

Re: Drift-ciężarówka - WIDEO

drifter to pewnie i Ursusem C330 poleci bokiem, przecież też ma napęd na tył...

Dla niespostrzegawczych:

1. To pod spodem to jakaś japońska 7,5-tonówka najwyraźniej. 2. To po środku to Żuk. 3. To na górze to chyba C330 :) -- Jednym z najmilszych doświadczeń w życiu jest być celem, nie będąc trafionym (W.Churchill)

krotka pamiec ....

> nowe traktory. > Ani krajowe ani zagraniczne. > To zrujnowało Ursus. Ursusa zrujnowala licencje Masseya-Fergussona - za drogiego na Polske ale i na eksport w efekcie Ursus ratowal sie produkcja przestarzalych c - 330 fakty dobrze sprawdzac

Re: Audi Q3 | Pierwsza jazda

Czy szkopy zrobią kiedyś ładny samochód? Mogliby poprosić włochów o projekt budy i wnętrza . Jak na razie to skrzyżowanie czołgu tygrys z ursusem C330.

Re: Mistrz parkowania....

Kolejny wieśniak leczący swoje ego na forum Cz-wy,posiadający wychodek na podwórku i ciągnik ursus c330:)

Re: Qashqaj

Toteż mówię - pojęcie względne. Ja mam odniesienie do mojego Ursusa C-330 - w porównaniu z nim biegi w Nissanie wchodzą jak nóż w masło:-)

Re: Powszechna praktyka na Shell?

Ciekawe czy jakbym podjechał moim Ursusem C330, chłopcy z obsługi z równym entuzjazmem pospieszyliby z pomocą przy tankowaniu. Przecież nie mogę sobie pobrudzić mojego waciaka a tam trzeba się wdrapywać na maskę, odkręcać usyfiony wlew, trzymać pistolet na ukos aby nie stawał. A może wtedy właśnie

Re: Musicie słono płacić.

Może nie zrozumiałeś. Ja znam tego rolnika od blisko pół wieku. Najbardziej skomplikowanym urządzeniem technicznym, z jakim miał dotąd do czynienia był jego dwudziestoletni C-330.

Re: Wkładka Jetta do Urbana:-)

Ja chyba będę kupować tutaj www.ebay.pl/itm/JETTE-MEMORY-FOAM-UNIVERSAL-AUFLAGE-FARBWAHL-NEU-/281025150124?pt=DE_Baby_Unterwegs_Kinderwagenzubeh%C3%B6r&var=&hash=item87142c330f kupię dwie do Sifta i Urbana, więc koszt mi się rozłoży:-) -- ...Ad astra per aspera... &hearts

Fabryką? To ja już rozumiem...

Skąd się to wzięło... http://img.styl.fm/resize/c330x250/newsy/wp-content/uploads/2012/05/PRL_1.jpg -- http://img35.imageshack.us/img35/6533/koteko.gif "Be yourself, no matter what they say"

Re: Ile ???? 105-110 cm nad głową ???

, Clio 98, Golf VI 101, Focus 102, Superb 103, najwięce > j miało kangoo coś koło 110 Ursus C330 - 150 cm ;-)

Re: auto na ryby i grzyby

ursus c330 wchodzi w grę?:) jak przyczepy nie będziesz ciągał to na kat. B możesz jeździć :D i napewno wjedzie dalej niż polonez :D

Szczepan Miłosz odwołany z funkcji prezesa ŁKS ...

A pierwszą decyzją nowego prezesa będzie ogłoszenie przetargu na orkę. Wymagania: Ursus c330 i pług 2x30 cm.

Re: Solaris tramino jedzie do Olsztyna. Za ponad

faktycznie, kolumna pieszych, czasem można się nadziać na pielgrzymki, ale te widywałem tylko w W-wie pojazd zaprzęgowy też dobre, ja tu myślałem o Ursusie C330, bez kabiny też ma wydech prosto w nos :} pozdrowienia, znikam, trzeba podzwonić trochę bo po dwunastej dzwonienie w piątki po firmach

auta w Goryszach

zapraszam do Gorysz - nowa sala a przy okazji mają kilka oryginalnych pojazdów - wóz drabiniasty, bryczka, sanie, fiat 125p, moskwicz, żuk, tarpan, robur, ursus c-330, vistula, polonez atu plus

Re: bo jeździsz nienormalnie

to wyprzedz autkiem z silnikiem do litra nowoczesny traktorek ktory pomyka 80 km/h, c330 z dwoma przyczepami tez niewyprzedzisz bo ci baranie miejsca zabraknie

Re: A'propos watkow o klimatyzacji...

Ja tez tak robię w swoim C-330 :) nie ma jak sportowe bryki no nie?:P

Re: ASO Du.ek

Gość portalu: hahha napisał(a): > to jedyne co taki MATOŁ,CHAM I DEBIL może nabazgrać,a ze komp.posiada,ot czysty > przypadek:)))) Najpierw matoł był "kobieta" teraz wieśniak od URSUSA C330 to hahha! zastanów się idioto kim w końcu jesteś ty obrzygany śmieciu. Przypadek to był

Re: Szybki traktor

Kilkanaście lat temu w polskich górach widziałem zwykłe Ursusy C-330 rozpędzone z górki do prędkości ponad 60 km/h. -- Jorn van der Ar --------------------------- Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru.

Re: Najczęstszą przyczyną wypadków jest ...

> Jechałeś kiedyś traktorem, autorze posta? Tak, Ursusem C-330. I co w związku z tym? -- Habudzik napisał: 27.07.2007r. - "Jestem zasranym głupkiem i co z tego ???" www.youtube.com/results?search_query=fotoradar+straż+miejska&aq=0

Re: Salon Detroit 2012 | Acura RDX

@dr.buzz , kozi bobku RDX-CRV jest bardzo dobrze zawieszony , posiada odpowiedni prześwit i wyjeżdża z takich bezdroży w zimie że ciągnik C-330 ma problemy , tylko trzeba jechać z rozmachem , widzę że o pseudo terenie ałdi wiesz co nie co , a o lepszej firmie kompletnie nic , powodzenia w

Re: Drag Star Classic

Czy ten blotnik nie jest czasem zywczem zerzniety z Ursusa c330?

Re: Grzyb "w powietrzy"? może coś poradzicie

Chodzilo mi o takie cus: www.ebay.com/itm/SOLEUS-AIR-40-PINT-CFM-40-DEHUMIDIFIER-HUMIDISTAT-/230696207152?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35b690c330 Im szybciej nabedziesz i zaczniesz osuszac, tym mniejsza szansa wyhodowania za szafkami nowej formy zycia :(

Rozgrzany Kraków

Beczkowóz? Pewnie przyciagnie go ciągnik Ursus C-330 jak zawsze... Kiedy w końcu skończy sie ta siermiężność rodem z PRL? PS: lepszym pomysłem były pitnik

ursus c330:-) A nas nie żałuj, mamy się swietnie i zawsze będziemy!

sim lock

* Jak ściągnąc simlock'a z telefonu LG c330?? prosiłabym o napisanie krok po kroku co i jak ....

Re: BMW X5 (1999-2006) E53

Hehe, dobry tekst łukasza. To jest akurat prawda, że na takich forach nie można w ogóle poruszyć żadnego tematu bo jakiś burak jak Schabowy zacznie wszystkich opluwać. Typowa mentalność ludzi z polskiej wiochy. Swoją drogą oni też często mają po dwie fury: Luksusowy SUV - Ursus c330 sportowa

Re: Powszechna praktyka na Shell?

toreon napisał: > Ciekawe czy jakbym podjechał moim Ursusem C330, chłopcy z obsługi z równym entu > zjazmem pospieszyliby z pomocą przy tankowaniu. Przecież nie mogę sobie pobrudz > ić mojego waciaka a tam trzeba się wdrapywać na maskę, odkręcać usyfiony wlew, > trzymać pistolet na

co sądzicie o tym komputerze AiO??

allegro.pl/lenovo-ideacenter-c300-c330-3gb-20quot-320-dvd-a-i1755662318.html zastanawiam się nad jego zakupem- pytanie czy warto. Laptop ok, ale wolę wiekszy monit bo to jest dla mojego 62 letniego ojca do śmigania po necie ..

Re: jaki aparat do 500zl cyfrowy?

do 500zł - kodak c330, 4Mpx 3x optyczny i robi bardzo ładne zdjęcia

Re: VW GOLF 3

marco_tbg napisał: > Golf III to drugi po C330 pojazd który zmotoryzował polską wieś Chyba bliżej 10 lokaty Golf III by się znalazł. Polską wieś chyba bardziej Kadett i wcześniejsze generacje Golfa zmotoryzowały. -- Forum użytkowników aut marki BMW

Re: Napisal z chinskiego komputera...

Volvem poszedł przejechać. Wyczyn to jest C-330 zrobić Safari, ewentualnie lokalnie - wymienić koło w Bizonie o 2. w nocy zapadniętym na wpół skoszonym, grząskim polu i to po pijaku.

Re: Czarna Białostocka bez karetki

Taa, a dziadek mojego szwagra Ursusem C-330 w 15 minut. I co Ty na to? -- Męski Szowinistyczny Knur

Cannon A410,Praktica DCZ 5,3,Olympus FE-100-ktory?

ktory z nich? czy tez moze Kodak C330? ktory z nich to mozliwie najlepszy wybor?

Wystawili wiadra z gnojówką i czekają na ministra

Ja widziałem ich traktory to tak się zastanawiam czy nie być rolnikiem.... W CB mówili że dostali dotacje z UE na maszyny tylko dlaczego rzemieślnicy nie dostają, firmy transportowe i.t.d. Mój znajomy rolnik ma starego rzęcha C330 Ursusa i zaprosiłem go na kolacje stwierdził że nie będzie w

Re: jazda 130 km BEZ zatrzymywania - mała przygod

, w każdym razie nie można było lewarkiem > wrzucać/zmieniać biegów. > Biorę Ursusa C330 z zamiarem ściągnięcia tej padaki do domu, ale na miejscu awa > rii padł też wspomniany Ursus, a ściślej padł rozrusznik - niepotrzebnie gasiłe > m i nie dało się już uruchomić. > Co do samego

Re: jazda 130 km BEZ zatrzymywania - mała przygod

wrzucać/zmieniać biegów. Biorę Ursusa C330 z zamiarem ściągnięcia tej padaki do domu, ale na miejscu awarii padł też wspomniany Ursus, a ściślej padł rozrusznik - niepotrzebnie gasiłem i nie dało się już uruchomić. Co tu robić? Zajrzałem we fiacie pod lewarek, pokombinowałem kombinerkami, udało się

Re: Motodziennik: Sztuczny dzwięk BMW M5

prawie kompletne. Taki systemik sprawdziłby się w starym ursusie C-330 bez kabiny. Przygazówka przed sklepem, czy remizą i panny idą jak w siwy dym.

Re: to będzie prawdziwa "sensacja"

Wiesz, 41 okręgów to 41 jedynek. PJN ma duże rezerwy w tym zakresie, ale ja coś nie widzę armii ochotniczej i forsy na kampanię. W przeciwieństwie do Ruchu Palikota, który na dodatek tyra w objazdach jak Ursus C330. Tego żadne media nie zastąpią. Oni siłą rzeczy muszą się ograniczyć do kampanii w

Re: jaki disel za 3-4 tysiace

Gość portalu: picollo napisał(a): > Co mozna kupic w tej cenie czyli od 3 do 4 tysiecy z motorem disla?? Może Ursus C330 ????

> ęcia o uzytkowaniu samchodu, toż to nie ciągnik ursus c330:-) A nas nie żałuj, > mamy się swietnie i zawsze będziemy! Ty kobieto jak masz ochote, to możesz sobie stanąć ale pod latarnią !!!!!!!!!

> ęcia o uzytkowaniu samchodu, toż to nie ciągnik ursus c330:-) A nas nie żałuj, > mamy się swietnie i zawsze będziemy! widac z ciebie kierowca jak z piz-dy gwozdź!

Likwidacja sklepu rolniczego Wyprzedaż asortymentu

Sklep rolniczy woj Świętokrzyskie powiat Busko Zdrój. Sprzedam cały asortyment sklepu poniżej 0 do -10% poniżej cen zakupu w zależności od ilości zakupionego towaru. Części do ciągników C-360, C-330, T-25, MF, Kopaczka, Kosiarka rotacyjna, Bizon, Prasa, Łożyska, Uszczelniacze inne artykuły rolnicze

Likwidacja sklepu rolniczego Wyprzedaż asortymentu

Sklep rolniczy woj Świętokrzyskie powiat Busko Zdrój. Sprzedam cały asortyment sklepu poniżej 0 do -10% poniżej cen zakupu w zależności od ilości zakupionego towaru. Części do ciągników C-360, C-330, T-25, MF, Kopaczka, Kosiarka rotacyjna, Bizon, Prasa, Łożyska, Uszczelniacze inne artykuły rolnicze

Re: Trzydziestki - czym się smarujecie?

To jest trzydziestka: http://eagra.pl/upload/images/offers/mach/Sprzedam-traktor-URSUS-C-330M-_5304_m.jpg to jakby co pięćdziesiątka: http://www.helios-szklo.pl/foto_shop/507_krosno-s.a.-komplet-kieliszkow-do-wodki-50-ml-sagaprestige_090129120736.jpg Pierwszą smarujesz olejem. -- Wszystkie

Re: Dzielenie antybiotyku - w tabletkach.

Jeśli już liczyć dokładnie to na wagę Twojego dziecka 22kg przypada wg 15mg/ 1kg m.c. = 330mg antybiotyku na dobę, co stanowi 66% z 500mg (tj. 2 tabletek na dobę). Dawka zalecona przez pediatrę to 2 tabletki 250 mg na dobę, czyli nie 50% więcej, a 34%. Dawkę zaleca lekarz, biorąc jednocześnie

Nie znalazłeś tego, czego szukasz? Zapytaj ekspertów

Zdjęcia - c-330

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Regulamin